Cenaze aracı imalatı | Kayseri Cenaze Araçları | Cenaze Araçları-Cenaze Arabası-Cenaze yıkama aracı-Cenaze nakil aracı-Morg imalatı
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Belgelerimiz Referanslarimiz insan Kaynaklari iletisim
 
ÇANAKKALEHABER.COM
DİYARBAKIR TİGRİS GAZETESİ
DÜNYA GAZETESİ
EGE TV
GAZETEHABERVAKTIM.COM
HABER TÜRK
HABER7.COM
HABERLER.COM
Kanal 7 Haberler - Tabutta 'no frost' devrimi
KANAL07.COM
KAYSERİKENT.COM
TGRT
TRT HABER
TVHABER.COM
Ülke Tv Haberler - Klimalı ve sensörlü tabutlar
YENİASIR TV
CENAZE YIKAMA ARAÇLARI
CENAZE NAKiL ARAÇLARI
MORG
TABUT
TAZiYE KARAVANI - ÇADIRI
TENESiR
DiGER ÜRÜNLERiMiZ
Cenaze Araci Üstyapisi Yapmis Oldugumuz Markalar

DETAYLAR iÇiN TIKLAYINIZ

 

 
     

 

 
YENİ ÜRÜN CENAZE NAKİL RÖMORKU
   Kayseri Cenaze Araçlarında yeni ürün. Beldelerde ve köylerde uzak mesafelerde cenazenizi zahmetsiz ve incitmeden taşırsınız. Bu ürün refakatçiler eşliğinde cenazeyi taşıma kolaylığı sağlayacaktır. Maliyeti düşük olan bu römork hafif olduğu için çekidemiri olan herhangi bir araçla çekilebilir.
NEVŞEHİR İLİ DERİNKUYU İLÇESİ YAZIHÜYÜK BELDE BELEDİYESİ CENAZE ARACI ALDI
   Yazıhüyük Belde Belediyesi cenaze filosuna 5+1 kişili iki cenaze kapasiteli cenaze aracı ekleyip yöre halkının hizmetine sunmuştur. Yazıhüyük belediyesinin bizi tercihlerinden dolayı teşekür ederiz.Hayırla kullanılsın inşallah.
DEĞİRMENAYVALI BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
   Ayfon ili Değirmenayvalı Belde Belediyesi yöre halkının cenaze nakil hizmetlerini sunmak için firmamızdan nakil aracı talebini kısa bir zaman içinde yerine getirerek teslim ettik. Yöre halkına hayırlı olsun.
2019 AYDIN TARIM VE HAYVANCILIK FUARINA KATILDIK
Fuar süresince gelen misafirlerimize ürünlerimizi tanıttık ve Aydın yöresi insanlarımızla tanıştık.
YOZGAT İLİ AKDAĞMADENİ İLÇE BELEDİYESİ İKİ ADET TAZİYE KARAVANI
Akmağdeni İlçe Belediyesi iki adet taziye karavanı alarak yöre halkının acılı gününde yanında olduğunu göstermişlerdir.

Sayın Başkanımıza bizi tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederiz.
14. ULUSLARARASI TARIM,HAYVANCILIK VE GIDA FUARINDA BİZDE YERİMİZİ ALDIK

Kayseri'de açılan fuarda klimalı tabutlar ilgi gördü. İmalatı Kayseri'de yapılan, eksi 12 dereceye kadar soğutma ayarı bulunan ve 3 bin ile 4 bin TL arasında...

ALTUNHISAR BELEDIYESI 2018 PANELVAN CENAZE ARACI HIZMETE SUNULMUSTUR
Altunhisar Belediyesi 2018 Panelvan cenaze hizmet aracını halkının hizmetine sunmuştur. Hayırlı Olsun..
ZABITA ARACI ÜRETİMİNE BAŞLANMIŞTIR
Zabıta aracı üretimlerimiz başlamıştır. Hayırlı uğurlu olsun
NİĞDE İLİ BOR İLÇESİ BAHÇELİ BELEDİYESİNE CENAZE NAKİL ARACI

Niğde ili Bor ilçesine Bahçeli Belediyesine, 2018 Model 350 M çift kabin klimalı ford  transit kamyonet üzeri merasim tip soğutuculu telsiz mikrofon ses sistemli, powerled siren sistem tepe lambalı cenaze nakil aracı kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir. Bahçeli Belediyesine ve çevre halkına hayırlı olması temennisiyle...

BOLU İLİ GÖYNÜK İLÇESİ CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI

Bolu İli Göynük ilçesi Göynük Belediyesine Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun.

AFYON KARAHISAR BELEDIYESI CENAZE NAKIL ARACI
Afyonkarahisar Belediyesine 2018 model fort caustom araç teslimi yapılmıştır. Afyonkarahisar halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
ADIYAMAN ILI BESNI ILCESI SUVARLI BELEDIYESI CENAZE HIZMET ARACI
Adiyaman ili Besni ilcesi Suvarli Belediyesi Cenaze Hizmet Aracini bölgeye teslim ettik. Tüm bölge halkına hayırli olsun.
KUTAHYA ILI SIMAV ILCESI KUSU BELEDIYESI CENAZE HIZMET ARACI
Kütahya ili Simav Ilcesi Kusu Belediyesi'ne 1 adet Cenaze Hizmet Aracı'nı sorunsuz teslim ettik. Bolge halkına saygi ve sevgilerimizi sunarız.
BALIKESIR ILI GOMEC BELEDIYESI CENAZE YIKAMA VE NAKIL ARACI
Balikesir ili Gomeç Belediyesi'ne Cenaze Yikama ve Nakil Aracimizi basariyla teslim ettik. Bolge halkina hayirli ugurlu olsun.
TOKAT ILI NIKSAR ILCESI SERENLI BELEDIYESI CENAZE YIKAMA VE NAKIL ARACI
Tokat ili Niksar ilçesi Serenli Belediyesi'ne Cenaze Yikama ve Nakil Aracimizi basariyla teslim ettik. Bolge halkina hayirli olsun. 
YOZGAT ILI AKDAGMADENI KOYUNE 2 ADET CENAZE TASIMA ARACI
YOZGAT ILI AKDAGMADENI KAYMAKAMLIGI KOYLERE HIZMET GOTURME BIRLIGINE 2018 MODEL FORD TRANSIT CUSTOM  IKI CENAZE TASIMA KAPASITELI CENAZE NAKIL ARACI KISA SUREDE YAPILARAK TESLIM EDILMISTIR. BOLGE HALKINA HAYIRLI OLMASINI TEMENNI EDERIZ.

ADIYAMAN ILI SUVARLI BELEDIYESI ICIN MORGLU CENAZE YIKAMA VE TASIMA ARACI

Adiyaman Ili Suvarli Belediyesi Ne Turkıye Belediyeler Birligi Tarafindan Yaptirilan 2018 Model Ford Transit 350 Ed Kamyonet Uzeri Iki Cenaze Kapasiteli Morglu Cenaze Yikama Ve Tasima Araci Kisa Surede Yapilarak Teslim Edilmiştir. Bolge Halkina Hayirlı Olsun.

MAKEDONYA ARACINOVO BELEDIYESINE CENAZE ARACI

Tbb tarafindan yaptirilan 2018 model 350 ed Ford transit arac kisa surede tamamlanarak Makedonya Aracinovo Belediyesi’ne teslim edilmistir. Bolge halkina hayirli olsun.

MUGLA ILI SEYDIKEMER BELEDIYESI MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI

Mugla ili Seydikemer Belediyesine Turkiye Belediyeler Birligi tarafindan yaptirilan 2018 model Ford transit 350 ed kamyonet uzeri iki cenaze kapasiteli morglu cenaze yikama ve tasima araci kisa surede yapilarak teslim edilmistir.

SIVAS BELEDIYESINE UC ADET PRATICO, IKI CENAZE TASIMA KAPASITELI, SOGUTUCULU, TEPE LAMBALI, CENAZE NAKIL ARACI
Sivas belediyesine üç adet fiat pratico, iki cenaze taşima kapasiteli, sogutuculu, tepe lambali, cenaze nakil araci kisa sürede yapilarak teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olmasi dilegiyle...
GIRESUN BELEDIYESINE CENAZE NAKIL ARACI.
Giresun Belediyesi'ne merasim tip cenaze nakil araci teslim edilmiştir. Bölge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
ISTANBUL MEMORIAL HASTANESI, 2 ADET YANDAN YUKLEMELI 2'LI MORG
İstanbul Memorial Hastanesi, 2 adet yandan yüklemeli 2'li morg teslim edilmistir. Hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
AYDIN ILI DIDIM BELEDIYESINE CENAZE NAKIL ARACI.
Aydın İli Didim Belediyesi'ne, 4 cenaze taşıma kapatiseli, 5+1 panelvan cenaze nakil aracı teslim edilmiştir.Didim halkına hayırlı olması dileriz.
GIRESUN ILI DERELI BELEDIYESINE CENAZE NAKIL ARACI
Giresun Ili Dereli Belediyesi'ne, bir adet 2 cenaze kapasiteli, panelvan cenaze nakil araci teslim edilmistir. Dereli halkına hayirli olmsini dileriz.
ERZURUM ILI ISPIR BELEDIYESINE CENAZE NAKIL ARACI
Erzurum Ili Ispir Belediyesi'ne bir adet merasim tipi cenaze nakil araci teslim edilmistir. Ispir halkina hayirli olmasini dileriz.
HAKKARI ILI YÜKSEKOVA BELEDIYESINE CENAZE YIKAMA ARACI TESLIM EDILMISTIR

T.B.B (Türkiye Belediyeler Birligi) tarafindan Kayseri Cenaze Araçlarinda yaptirilan kamyonet üzeri cenaze yikama araçlarindan bir tanesi Hakkari Yüksekova Belediyesine teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.

BALIKESIR ILI ALTIEYLÜL BELEDIYESINE IKI ADET 4 CENAZE KAPATISELI PANELVAN CENAZE NAKIL ARACI

Balikesir ili Altieylül Belediyesi'ne, iki adet 4 cenaze araci kapatiseli panelvan cenaze nakil araci teslim edilmistir.Bölge halkina hayirli olmasini dileriz.


KÜTAHYA ILI NASA BELEDIYESINE CENAZE YIKAMA ARACI TESLIM EDILMISTIR

T.B.B (Türkiye Belediyeler Birligi) tarafindan Kayseri Cenaze Araçlarinda yaptirilan kamyonet üzeri cenaze yikama araçlarindan bir tanesi Kütahya Nasa Belediyesine teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz. 

SAMSUN ILI ASARCIK BELEDIYESINE MORGLU CENAZE YIKAMA VE NAKIL ARACI
Samsun Ili Asarcik Belediyesi'ne morglu cenaze yikama ve cenaze nakil araci teslim edilmistir. Bolge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
ZONGULDAK ILI KANDILLI BELEDIYESINE CENAZE YIKAMA ARACI TESLIM EDILMISTIR
T.B.B (Türkiye Belediyeler Birligi) tarafindan Kayseri Cenaze Araclarinda yaptirilan kamyonet uzeri cenaze yikama araclarindan bir tanesi Zonguldak Kandilli Belediyesine teslim edilmistir. Bolge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
YOZGAT SIRCALI BELEDIYESINE SOSYAL HIZMET ARACI

Yogzat Ili Sircali Belediyesi'ne bir adet sosyal hizmet araci teslim edilmistir. Aracimizin cenaze hizmetleri ve ozel günlerde hizmet etmesi planlanmistir. Belde halkina hayirli olmasini dileriz.

ELAZIG ILI UCOCAK BELEDIYESI'NE CENAZE YIKAMA VE NAKIL ARACI
Elazig Ili Ucocak Belediyesi'ne,Turkiye Belediyeler Birligi tarafindan yaptirilan cift cenaze kapasite morglu,iklimsa sigma marka klimali,hermetik lpg ve elektrik sofbenli,jeneratorlu,2017 model 350 ED FORD TRANSIT kamyonet cenaze yikama ve nakil araci teslim edilmistir. Bolge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
ZONGULDAK ILI KANDILLI BELEDIYESI'NE CENAZE ARACI
Zonguldak Ili Kandilli Belediyesi'ne cenaze araci teslim edilmistir. Bolge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunar, Kandilli Belediyesi'ne tesekkur ederiz.
YOZGAT SIRCALI BELEDIYESI ve AVRUPA YOZGAT SIRCALILAR DERNEGINE CENAZE NAKIL ARACI

Iki cenaze kapasiteli panelvan nakil araci Yozgat Sircali Belediyesi ve Avrupa Yozgat Sircalilar Dernegi (AYSD) yetkililerine teslim edilmistir. Tercihlerinden dolayi tesekkür eder, tum Sircali halkina hayirli olmasini dileriz.

ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYESI'NE TAHSIS EDILEN ARACLARIN UCUNCU DAGITIMI YAPILMISTIR

Istanbul Saglik Yatirimlari ve Isletmeciligi Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.S'nin Istanbul Buyuksehir Belediyesi için yaptirdigi 32 adet Mercedes Sprinter 316 CDI Merasim Tipi Cenaze Araclari teslim edilmistir.

ISTANBUL BUYUKSEHİR BELEDIYESI'NE TAHSIS EDILEN ARACLARIN IKINCI DAGITIMI YAPILMISTIR

Istanbul Saglik Yatirimlari ve Isletmeciligi Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.S'nin Istanbul Buyuksehir Belediyesi için yaptirdigi 32 adet Mercedes Sprinter 316 CDI Merasim Tipi Cenaze Araclari teslim edilmiştir.

ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYESI'NE TAHSIS EDILEN ARACLARIN MEZARLIKLAR MUDURLUGUNE DAGITIMI YAPILMISTIR

Istanbul Saglik Yatirimlari ve Isletmeciligi Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.S'nin Istanbul Buyuksehir Belediyesi için yaptirdigi 32 adet Mercedes Sprinter 316 CDI Merasim Tipi Cenaze Araclari teslim edilmistir.

ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYESINE 32 ADET MERCEDES SPRINTER CENAZE ARACI

Istanbul Saglik Yatirimlari ve Isletmeciligi Sosyal Hizmetler AS'nin Istanbul Buyuksehir Belediyesi icin yaptirdigi 32 adet Mercedes Sprinter merasim tip cenaze araci teslim edilmistir.Bolge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.

KUTAHYA ILI HISARCIK ILCESI BEYKOY KOYUNE ALUMINYUM SAL TABUT
Kütahya Ili Hisarcik Ilcesi Beykoy Koyu'ne aluminyum sal tabut haziranarak teslim edilmistir. Bolge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
ÇANAKKALE ILI ÇAN ILCESI DERENTI MAHALLESI KLIMALI TABUT
Çanakkale Ili Çan Ilcesi Derenti Mahallesi'ne alüminyum sal tabut hazirlanarak teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
SAMSUN ILI 19 MAYIS ILÇESI ORTAKILIK MAHALLESI ALUMINYUM SAL VE KLIMALI TABUT

Samsun 19 Mayis Ilçesi Ortakilik Mahallesine Aluminyum Sal Tabut ve Klimali Tabut teslimini yaptik. Bölgedeki tüm vatandaslarimiza hayirli olsun.

SAMSUN ILI AYVACIK ILCESI MERKEZ CAMII KLIMALI TABUT

Samsun ili Ayvacik ilcesi Merkez Camii'ne klimali tabut(tasinir morg) teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.

CANKIRI ILI KIZILIRMAK ILCESİ ASAGIOVACIK KOYU MORGLU CENAZE ARACI
Çankiri ili Kizilirmak ilçesi Asagiovacik köyüne morglu cenaze yikama araci yapilarak teslim edilmiştir. Hayirli ugurlu olsun.
ELAZIG BELEDIYESI CENAZE NAKIL ARACI
Elazig ili Elazig Belediye Baskanligi'na 2 adet cenaze nakil araci teslim edilmistir. Elazig halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
KAYSERI CENAZE ARAÇLARI GELENEKSEL IFTAR YEMEGI
Kayseri Cenaze Araçlari olarak düzenledigimiz geleneksel iftar yemeginde emegi geçen herkese tesekkür ederiz.
HAKKARI BELEDIYESI CENAZE HIZMET ARACI

Hakkari Belediyesi Cenaze Hizmet Araci Kisa Sürede Tamamlanarak Verilmistir. Bölge Halkina Hayirli Olsun.

ÇANKIRI ATKARACALAR BELEDIYESI CENAZE HIZMET ARACI

Çankiri Atkaracalar Belediyesi Cenaze Hizmet Araci Kisa Sürede Tamamlanarak Verilmistir. Bölge Halkina Hayirli Olsun.

ZONGULDAK EREĞLİ KANDILLI BELEDİYESI KAMYON UZERI CENAZE YIKAMA ARACI
Kamyon Üzeri Cenaze Yıkama Aracı Kısa Sürede Tamamlanarak Verilmiştir. Bölge Halkına Hayırlı Olsun.
TRABZON OF BELEDİYESİ'NE CENAZE YIKAMA ARACI

Trabzon Of Belediyesi'ne cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür eder, Of halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

AYDIN KUYUCAK BELEDİYESİ'NE CENAZE YIKAMA ARACI
Aydın Kuyucak Belediyesi'ne cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
NALLIHAN BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI

Ankara İli, Nallıhan İlçesi, Nallıhan Belediyesi'ne cenaze nakil aracı teslim edilmiştir. Nallıhan halkına hayırlı olsun diler,Nallıhan Belediyesi'ne teşekkür ederiz.

BAYAT BELEDİYESİ'NE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI

Çorum İli, Bayat İlçesi, Bayat Belediyesi'ne morglu cenaze yıkama ve nakil aracı teslim edilmiştir.Bayat Belediyesi'ne bu güzel hizmetinden dolayı teşekkür eder, cenaze aracının bayat halkına hayırlı olmasına dileriz.

TUNCELI PERTEK BELEDIYESI'NE FORD CUSTOM CENAZE NAKIL ARACI

Tunceli Ili Pertek Ilçesi Pertek Belediyesi'ne 2 cenaze tasima kapasiteli 2015 model Ford Custom Cenaze nakil araci teslim edilmistir. Pertek Belediyesine ve Pertek halkina hayirli olmasını diler, emegi geçen herkese tesekkür ederiz.

OSMANIYE BELEDIYESI'NE 2 ADET CENAZE NAKIL ARACI
Osmaniye Belediyesi'ne 2 adet cenaze nakil araci teslim edilmistir. Araçlarimizin Osmaniye halkina hayirli olmasini dileriz.
KAHRAMANMARAS BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI CENAZE ARAÇLARI
Kahramanmaras Büyüksehir Belediyesi'ne cenaze nakil ve cenaze yikama araçlari teslim edilmistir. Kahramanmaras halkina hayirli olmasini dileriz.
SINOP BELEDIYESI'NE CENAZE NAKIL ARACI

Sinop Belediyesi'ne 2 cenaze tasima kapasiteli cenaze nakil araci teslim edilmistir. Sinop halkina hayirli olmasini diler, emegi geçenlere tesekkür ederiz.

UŞAK İLİ EŞME İLÇESİ BALABANCI KÖYÜ'NE CENAZE YIKAMA ARACI
Uşak İli Eşme İlçesi Balabancı Köyü'ne morglu cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
ÇANKIRI İLİ KIZILIRMAK İLÇESİ CACIKLAR KÖYÜ'NE CENAZE YIKAMA ARACI
Çankırı İli Kızılırmak İlçesi Cacıklar Köyü'ne morglu cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Bolge halkına hayırlı olmasını dileriz.
MUS ILI MUS ESNAF VE SANATKARLAR KREDI VE KEFALET KOOPERATIF BASKANLIGINA CENAZE NAKIL ARACI

Mus Ili Mus Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Baskanligi'na 2017 model 350 L VAN 4+1 Refakatçi Koltuklu 2 cenaze tasima kapasiteli siren sistem tepe lambali cenaze nakil araci teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olmasini temenni ederiz.

SIRNAK ILI GUCLUKONAK ILCESI GUCLUKONAK BELEDIYESI'NE CENAZE NAKIL ARACI

Sirnak ili Güçlükonak Ilçesi Güçlükonak Belediyesi'ne 2017 model 350 L Van 4+1 refakatçi koltuklu 2 cenaze tasima kapasiteli siren sistem tepe lambali cenaze nakil araci teslim edilmistir. Bölge halkina hayirli olmasini temenni ederiz.

AFYONKARAHISAR BELEDIYESI'NE OBEZ VE COCUK TABUTLARI
Afyonkarahisar Belediyesi'ne 7 adet standart, 5 adet çocuk, 2 adette obez tabutu olmak üzere toplam 14 adet alüminyum sal tabut teslim edilmiştir. Ürünlerimizin Afyonkarahisar halkına hayırlı olmasını dileriz.
MALATYA ILI KULUNCAK BELEDIYESI'NE CENAZE YIKAMA VE NAKIL ARACI
Malatya ili Kuluncak Belediyesi'ne cenaze yıkama ve nakil aracı teslim edilmiştir. Kuluncak halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
MANISA BUYUKSEHIR BELEDIYESI'NE 15 ADET CENAZE NAKIL ARACI
Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne 15 adet cenaze nakil aracı teslim edilmiştir. Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür eder, Manisa halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
MALATYA SAHNAHAN BELEDIYESINE PANELVAN CENAZE NAKIL ARACI
Malatya Şahnahan Belediyesi'ne cenaze nakil aracı teslim edilmiştir. Şahnahan Belediyesi'ne teşekkür eder, hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
ERZURUM KARAYAZI BELEDIYESINE CENAZE YIKAMA ARACI
Türkiye Belediyeler Birliği aracılığı ile Erzurum Karayazı Belediyesi'ne Ford Transit 350 ED kamyonet üzeri 2 cenaze taşıma ve muhafaza kapasiteli 12 volt soğutmalı cenaze yıkama ve nakil aracı teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun.
YESILYALI ILME HIZMET VAKFI CENAZE NAKIL ARACI
AFA fermuar ve düğme tarafından Yeşilyalı İlme Hizmet Vakfı'na cenaze nakil aracı hediye edilmiştir. Afa fermuar yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

ADANA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESINE TABUT
Adana Buyuksehir Belediyesine yeni tabutlarimizi teslim ettik. Tum Adana halkina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.
ADANA BUYUKSEHIR BELEDIYESI 2 ADET CENAZE YIKAMA ARACI
Adana Büyükşehir Belediyesi'ne 2 adet cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Tüm Adana halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
ÖZ-TUR TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ ARACILIĞIYLA NİLÜFER BELEDİYESİ'NE PANELVAN NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR.
ÖZ-TUR Turizm Limited Şirketi aracılığıyla Nilüfer Belediyesi'ne panelvan nakil aracı teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
ŞIRNAK KUMÇATI BELEDİYESİNE CENAZE YIKAMA ARACI

Türkiye belediyeler birliği aracılığı ile Şırnak Kumçatı belediyesine cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

SİİRT BELEDİYESİ'NE CENAZE YIKAMA ARACI

Türkiye Belediyeler Birliği aracılığıyla, Siirt Belediyesi'ne cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

KAYSERİ HACILAR BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI

Kayseri İli , Hacılar İlçesi, Hacılar Belediyesi'ne 4 cenaze taşıma ve 6 yolcu taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim edilmiştir. Aracımızın Hacılar halkına hayırlı olmasını diler, hizmetin ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürü ederiz.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE 16 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT
Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne 12 adet standart 4 adet bebek tabutu teslim edilmiştir. Tabutlarımız belediyemizin isteği üzerine özel olarak imal edilmiştir. Ürünlerimizin Aydın halkına hayırlı olmasını dileriz.
KARABÜK BELEDİYESİ 'NE CENAZE NAKİL ARACI
Karabük Belediyesi 'ne yapılan cenaze nakil aracını teslim etmiş bulunuyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür eder , bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
YOZGAT İLİ BOĞAZLIYAN İLÇESİ UZUNLU BELEDİYESİNE SOSYAL HİZMET KARAVANI TESLİM EDİLMİŞTİR.

Yozgat İli Boğazlıyan İlçesi Uzunlu Belediyesi'ne, 30-50 kişi oturabilecek oturaklı, çift dingil, klimalı, şohbenli, mutfak dolaplı, ısı yalıtımlı, makas tenteli ve cam balkonu gibi misafirlerin gerekli konforu sağlanmış düğün, nişan veya toplu yemek ve taziye kabul amaçlı kullanılacak sosyal hizmet (karavanı) aracı teslim edilmiştir. Başta Sayın Belediye Başkanı, Belediye Yönetimi ve mensuplarına güzel bir hizmet aracı kazandırdıkları için tebrik eder ve teşekkür eder, bölge halkına hayırlı olmasını dileriz.

BURDUR AĞLASUN BELEDİYESİ'NE 7 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT
Burdur İli ,Ağlasun İlçesi , Ağlasun Belediyesine 7 adet alüminyum sal tabut teslimatı gerçekleştirilmiştir. Belediye çalışanlarına teşekkür eder, Ağlasun Halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
AFYON İLİ EMİRDAĞI İLÇESİ BAŞKONAK KÖYÜNE MORGLU CENAZE YIKAMA RÖMORKU TESLİM ETTİK.
Afyon İli Emirdağı İlçesi Başkonak Köyü'ne Morglu Cenaze Yıkama Römorku teslim ettik.Bu güzel hizmetin bölge halkına hayırlı olmasını diler, emeği geçenlere teşekkür ederiz.
YOZGAT İLİ SORGUN İLÇESİ GÜNYAZI KÖYÜNE MORGLU CENAZE YIKAMA RÖMORKU TESLİM ETTİK.
Yozgat İli Sorgun İlçesi Günyazı Köyü'ne Morglu Cenaze Yıkama Römorku teslim ettik.Öncelikle bu güzel hizmette emeği geçen herkese teşekkür eder ve bu hizmetlerin devamını dileriz.
MALATYA İLİ DARENDE İLÇESİ BARINDIR KÖYÜNE MORGLU CENAZE YIKAMA RÖMORKU TESLİM ETTİK.

Malatya İli Darende İlçesi Barındır Köyü'ne Morglu Cenaze Yıkama Römorku teslim ettik. Bu güzel hizmette emeği bulunan herkese teşekkür eder ve bu güzel hizmetin köyümüze hayırlı olmasını dileriz.

AFYON İLİ DİNAR İLÇESİ KINIK KÖYÜNE BİR ADET MERASİM NAKİL ARACI TESLİM ETTİK.

Afyon İli Dinar İlçesi Kınık Köyü'ne bir adet merasim nakil aracı teslim ettik. Bu güzel hizmette emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

KÜTAHYA İLİ TEPECİK BELEDİYESİNE CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR

Tepecik Belediyesine bir adet üç cenaze taşıma kapasiteli nakil aracı teslim ettik. Bu güzel hizmette emeği geçen herkese teşekkür eder bölge halkına hayırlar getirmesini temenni ederiz.

BALIKESİR İLİMİZİN İLYASLAR KÖYÜNE GOLD MODEL CENAZE YIKAMA RÖMORKU TESLİM ETTİK.

Balıkesir ilimizin İlyaslar Köyüne Gold Model cenaze yıkama römorku teslim ettik. Bu hizmette emeği geçenlere teşekkür eder bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

KASTAMONU MERKEZE BAĞLI HOCA KÖYÜNE CENAZE YIKAMA RÖMORKU TESLİM ETTİK

Kastamonu merkeze bağlı Hoca Köyüne bir adet cenaze yıkama römorku teslim ettik. Bu güzel hizmetin bölge halkına hayırlı olmasını dileriz.

ÇOK KISA SÜREDE TAMAMLADIĞIMIZ CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACAMIZI TESLİM ETTİK

Çok kısa sürede tamamladığımız cenaze yıkama ve nakil aracımızı Niğde iline bağlı Azatlı Belediyesine teslim etmiş bulunuyoruz. Bu hizmette emeği geçen herkese teşekkür eder bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.

NEVŞEHİR BELEDİYESİNE BİR ADET ÜÇ CENAZE TAŞIMA KAPASİTELİ CENAZE NAKİL ARACI TESLİM ETTİK.
Nevşehir Belediyesine bir adet üç cenaze taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim ettik. Bu güzel hizmette emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunar bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
UŞAK İLİMİZİN EŞME İLÇESİNE BAĞLI KATRANCILAR KÖYÜNE CENAZE YIKAMA RÖMORKU TESLİM EDİLDİ
Uşak ilimizin Eşme ilçesine bağlı Katrancılar Köyüne yaptığımız cenaze yıkama römorkunu teslim ettik. Bu hizmette emeği geçenlere teşekkür eder bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE DÖRT ADET CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLDİ
Erzurum Büyükşehir Belediyesine dört adet üç cenaze taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim ettik. Bu güzel hizmette emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunar bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE 24 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT TESLİM EDİLDİ
Kayseri Cenaze Araçları olarak Muğla Büyükşehir Belediyesine 24 adet alüminyum sal tabut teslim ettik. Bu hizmette emeği geçenlere teşekkür eder bölge halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
KIRIKKALE HACILAR BELEDİYESİNE MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI

Kırıkkale ili Hacılar Belediyesine morglu cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir. Belediye başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

BÜYÜKÇAY KÖYÜ'NE MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI TESLİM EDİLDİ
Büyükçay Köyü'ne morglu cenaze yıkama aracı teslim edildi. Tüm yöre halkına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
AGRI DEDELI BELEDIYESINE CENAZE NAKIL ARACI TESLIM EDILMISTIR.

Agri Dedeli Belediyesine Cenaze Nakil Araci teslim edilmistir. Dedeli Belediyesine ve tüm yöre vatandaslarina hayirli olsun dileklerimizi sunariz.

AMASYA ILI GÜMÜSHACIKOY ILÇESINE MORGLU CENAZE YIKAMA ROMORKU TESLIM EDİLMİSTİR

Amasya ili Gümüshaciköy Ilçesi'nin Kagnici Koyüne morglu cenaze yikama romorku teslim edilmistir. Bu hizmetin Kagnıcı koyüne kazandirilmasinda emegi gecen ve katkı saglayan koy muhtarımıza ve koy halkimıza tesekkür ederiz.

MALATYA ŞAHNAHAN BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR

Malatya Şahnahan Belediyesine Cenaze Nakil Aracı teslim edildi.

KAYSERİ DEVELİ BELEDİYESİNE MERASİM TİP CENAZE NAKİL TESLİM EDİLMİŞTİR
Kayseri Develi Belediyesi merasim tip nakil aracı teslim ettik . Hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE 15 ADET CENAZE NAKİL ARACI

Manisa Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 15 adet cenaze nakil aracı katarak araç filosunu güçlendirdi.

Araçlar Kayseri Cenaze Araçları tarafından kısa sürede tamamlanarak teslim edilmiştir.

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ'NE 18 ADET MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından  Bulgaristan Başmüftülüğü'ne 18 adet cenaze yıkama aracı yapılan tören ile hediye edilmiştir. Cenaze Araçları Kayseri'de faaliyet gösteren Kayseri Cenaze Araçları Firması tarafından İmal edilmiş olup araçlar aynı anda yıkama bekletme ve cenaze nakil işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlamıştır. 

Türkiye ve Bulgaristan yerel yönetimleri arasında işbirliklerinin geliştirilmesi maksadıyla yürüttüğümüz proje kapsamında Bulgaristan’daki müftülüklerin ihtiyacı olan ve Başmüftülükçe talep edilen 18 adet cenaze nakil aracının hibe edildiği araç teslim töreni 9 Ekim 2015 tarihinde Bulgaristan’ın Sofya şehrinde gerçekleştirildi.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE YENİDEN 12 ADET CENAZE NAKİL ARACI

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 2015 yılında 12 adet Ford Transit marka 4 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu , 5+1 yolcu taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim edilmiştir.

2016 yılında aynı özelliklere sahip araçtan Antalya Büyükşehir Belediyesi için 12 adet daha imal edilmiştir. 

ALMANYA KRUMBACH SÜLEYMANİYE CAMİİ'NE 2 ADET KLİMALI TABUT

Almanya Krumbachta bulunan Süleymaniye Camii'ne 2 adet hayat belirti sensörlü taşınabilir morg (klimalı tabut) teslim edilmiştir. Vatandaşlarımızın cenaze hizmetlerini rahat bir şekilde karşılamaları için ihtiyaç olan klimalı tabutlarımız no-frost soğutma sistemli ve ISO , CE kalite belgelerine sahiptir. Ürünlerimizin vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.  

KAYSERİ HACILAR BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
Kayseri İli , Hacılar İlçesi, Hacılar Belediyesi'ne Ford Transit marka araç üzerine 4 cenaze taşıma ve 6 yolcu taşıma kapasiteli ,soğutuculu ,tepe lambalı son sistem cenaze nakil aracı imalatı yapılarak teslim edilmiştir. Yapılan aracımızın Hacılar halkına hayırlı olmasını diler, hizmetin ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz.
BURDUR AĞLASUN BELEDİYESİ'NE 7 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT
Burdur İli ,Ağlasun İlçesi , Ağlasun Belediyesine 7 adet alüminyum sal tabut teslimatı gerçekleştirilmiştir. Ağlasun belediyesi çalışanlarına kaliteyi tercihlerinden dolayı teşekkür eder , ürünlerimizin Ağlasun halkına hayırlı olmasını dileriz.
ALMANYA'YA MORGLU CENAZE YIKAMA RÖMORKU
Almanya Buggıngen'e Kayseri Cenaze Araçları'ndan morglu cenaze yıkama ve bekletme aracı imalatı yapılarak teslimatı gerçekleştirilmiştir. Ürünlerimiz TSE , ISO  ve CE kalite belgelerine sahip olup Avrupa standartlarında da kabul görmüştür. Vatandaşlarımızın Avrupa ülkelerinde cenaze yıkama ve bekletme noktasında prosedürlerden dolayı sıkıntı yaşadıkları ve işlemlerin hayli geciktirildiği bilinmektedir. İşte tam bu noktada yapmış olduğumuz seyyar gasilhane (morglu cenaze yıkama aracı) vatandaşlarımızın cenazelerini yıkamaları ve bekletmeleri için tam donanımlı olarak imal edilmiş ve insanların hizmetine sunulmuştur. Vatandaşlarımızın bu sıkıntılarına bir nebzede olsa yapmış olduğumuz ürünlerle katkıda bulunmak bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Ürünlerimizi Almanya, Bulgaristan, Hollanda, Fransa, Yunanistan başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç etmekteyiz.  
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE 16 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT
Aydın Büyükşehir Belediyesi'ne 12 adet standart 4 adet bebek tabutu teslimatı gerçekleştirilmiştir. Tabutlarımız belediyemizin istediği renk ve ölçülerde özel olarak imal edilmiştir.Aydın Büyükşehir Belediyesi yetkililerine kaliteyi tercihlerinden dolayı teşekkür eder , ürünlerimizin Aydın halkına hayırlı olmasını dileriz.
NURİBEY KASABASINA 4 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT

Afyon İli , Tınaztepe ilçesi ,  Nuribey kasabasına 4 adet alüminyum sal tabut kasaba camilerine dağıtılmak üzere teslim edilmiştir. 27 KG ağırlığındaki üst ve yan kapakları çıkarılabilen , dört baştan kolları uzayıp kısalabilen özellikte sal tabutlarımız Türkiye'nin dört bir yanından yoğun ilgi görmektedir. Tabutların camilerimizle buluşmasında emeği geçen herkese teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.

KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI 6.CITY EXPO ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI
Türkiye Belediyeler Birliği ve Akdeniz Belediyeler Birliği önderliğinde 6.sı 16-18 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen Antalya City Expo Şehircilik ve Teknolojileri fuarında Kayseri Cenaze Araçları 4 kez yerini aldı. Cenaze yıkama, bekletme ve nakil ekipmanlarını yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda Belediye Başkanı ve Daire Başkanlarının beğenisine sunan Kayseri Cenaze Araçları ziyaretçilerin beğenisini kazanmayı başardı.

KULUNCAK BELEDİYESİ CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Malatya İli , Kuluncak İlçesi , Kuluncak Belediyesi'ne 2016 model Ford Transit 350 E Van araç üzerine son sistem cenaze yıkama ve nakil ekipmanı Kayseri Cenaze Araçları tarafından imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Aracımız ile cenaze yıkama, bekletme ve nakil işlemlerinin tamamı yapılabilmektedir. Tüm Kuluncak halkına hayırlı olmasını diler, hizmetin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 
FARALYA MAHALLESİ MORGLU CENAZE YIKAMA RÖMORKU

Muğla ili ,Fethiye İlçesi'nin şirin bir bölgesi olan Faralya Mahallesine gold model morglu cenaze yıkama ve bekletme römorku ile 1 adet klimalı tabut teslimatı gerçekleştirilmiştir. Tüm Faralya mahallesine hayırlı olmasını dileriz. Römorkun kazandırılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

TÜRKİYE'NİN 4 BİR KÖŞESİNE MORGLU CENAZE YIKAMA RÖMORKLARI

Edirne'den Kars'a , Sinop'tan Hatay'a güzel ülkemizin dört bir köşesine imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz full donanımlı, son model morglu cenaze yıkama römorklarımızı sevk etmenin , halkımızın teşekkür ve takdirini almanın haklı gururunu yaşamaktayız. römorklarımız çift şofbenli ve morgunda 2 cenaze bekletme kapasiteli olarak imal edilmektedir. Ürünlerimizin tamamı ISO 9001 ve CE kalite belgelerine sahip olup imalat hataları ve kullanılan malzemelerden kaynaklı arızalara karşı 2 yıl garantilidir.

Ürünlerimizi tercih eden çok kıymetli müşterilerimize teşekkür eder , ürünlerimizin hayırlara vesile olmasını dileriz. 

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ OBEZ VE ÇOCUK TABUTLARI

Afyonkarahisar Belediyesine 7 adet standart 5 adet çocuk ve 2 adette obez tabutu olmak üzere toplam 14 adet yan kapakları ve üst kapağı çıkarılabilen dört baştan kolları uzayıp kısalabilen alüminyum sal  tabut teslim edilmiştir. Afyonkarahisar Belediyesi'ne kaliteyi tercihlerinden dolayı teşekkür eder , ürünlerimizin tüm Afyonkarahisar halkına hayırlı olmasını dileriz.

SİNOP BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
Sinop Belediyesi'ne Kayseri Cenaze Araçları tarafından 2 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu , yeni nesil tepe lambalı Ford Custom marka cenaze nakil aracı imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Aracımızın Sinop halkına hayırlı olmasını  diler , emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE YENİDEN 12 ADET CENAZE NAKİL ARACI
Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 2015 yılında 12 adet Ford Transit marka 4 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu , 5+1 yolcu taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim edilmiş olup 2016 yılı ocak ayı itibari ile 12 adet 2016 model Ford Transit marka cenaze nakil aracı daha 8 gün gibi kısa bir sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir.   
UZUNLU BELEDİYESİ CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI

Fıat Ducato  marka araç Yozgat İli , Uzunlu Belediyesi cenaze yıkama ve nakil aracı olarak dizayn edilerek teslim edilmiştir. Yapmış olduğumuz aracımız ile cenaze yıkama , bekletme ve şehirlerarası cenaze nakli yapılabilmektedir. Hizmetin kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür eder, Uzunlu halkına hayırlı olmasını dileriz.   

ORHANGAZİ BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI

Kayseri Cenaze Araçları tarafından Bursa ili , Orhangazi ilçesi , Orhangazi Belediyesi'ne 4 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu, tepe lambalı Ford Transit marka cenaze nakil aracı kısa sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür eder, Orhangazi halkına hayırlı olmasını dileriz. 

DOĞANKENT BELEDİYESİ CENAZE YIKAMA VE BEKLETME OTOBÜSÜ

Giresun İli , Doğankent İlçesi, Doğankent Belediyesine gold model  morglu cenaze yıkama otobüsü dizaynı yapılarak teslim edilmiştir.

Başta Belediye başkanımız olmak üzere, bu hizmetin Doğankent'e kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Belediyelerimizin elinde bulunan kamyonet ve otobüslerin dönüşümlerini yaparak cenaze yıkama ve bekletme otobüslerine dönüştürüyoruz, bu sayede atıl duruma düşecek araçlar kamu hizmetine yeniden kazandırılmış olup faydalı bir hizmette kullanılmış oluyor.

ULAŞ BELEDİYESİ FORD CUSTOM CENAZE NAKİL ARACI
Sivas ili , Ulaş ilçesi, Ulaş belediyesine 2 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu , tepe lambalı  Ford Custom marka cenaze nakil aracı imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Ulaş Belediyesi yetkililerine hizmetlerinden dolayı teşekkür eder , aracımızın Ulaş halkına hayırlı olmasını dileriz.
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CENAZE ARAÇLARI

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi cenaze araçları Kayseri Cenaze Araçlarından, Cenaze yıkama ve Cenaze nakil araçlarının Kahramanmaraş halkına hayırlı olmasını dileriz.  

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ'NE 2. CENAZE NAKİL ARACI
Afyonkarahisar Belediyesi'ne 2015 yılı ortalarında Ford Custom marka araç üzerine, 2 cenaze taşıma kapasiteli,soğutuculu ve siren sistem tepe lambalı cenaze nakil aracı yapılarak teslim edilmiştir. 2016 yılı başında Afyonkarahisar Belediyesi yetkilileri üründen duydukları memnuniyeti dile getirerek aynı marka ve özellikte 2. bir cenaze aracını da firmamızdan talep etmiş,ürün kısa sürede tamamlanarak teslim edilmiştir. Afyonkarahisar yetkililerine teşekkür eder araçlarımızın Afyon halkına hayırlı olmasını dileriz. 
NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 10 CENAZELİK MORG ÜNİTESİ
Namık Kemal Üniversitesine gold model, 10 cenaze taşıma kapasitesine sahip, müstakil soğutmalı, hayat belirti sensörlü morg imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Tercihlerinden dolayı teşekkür eder, hayırlı olmasını dileriz.
OSMANİYE BELEDİYESİ'NE 2 ADET CENAZE NAKİL ARACI
Kayseri Cenaze Araçları olarak Osmaniye Belediyesi'ne 1 adet Ford Transit merasim tip cenaze nakil aracı, 1 adet Ford Custom cenaze nakil aracı imalatları tamamlanarak kısa sürede teslimatı gerçekleştirilmiştir. Yapılan araçlarımızın tüm Osmaniye halkına hayırlı olmasını dileriz.
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 ADET CENAZE YIKAMA ARACI
Adana Büyükşehir Belediyesi tercihini yine kaliteden yana kullandı, 2014 yılı sonunda firmamıza 2 adet Ford Transit 470 ED kamyonet üzerine gold model cenaze yıkama aracı yaptıran Adana Büyükşehir Belediyesi 2015 yılı sonunda da önceki yapmış olduğumuz ürünlerimizden memnuniyetlerini bildirerek  2 adet gold model cenaze yıkama aracı siparişi vermiştir. Ürünlerin kısa sürede imalatları tamamlanarak teslim edilmiştir.
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE 6 CENAZELİK MORG

Van büyükşehir Belediyesi'ne gold model müstakil soğutmalı, hayat belirti sensörlü ve 6 cenaze kapasiteli morg imalatı yapılarak teslim edilmiştir. Van Büyükşehir Belediyesi yetkililerine kaliteyi tercih etmelerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.

TALAS BELEDİYESİ FORD CUSTOM CENAZE NAKİL ARACI
Kayserimizin güzide ilçelerinden Talas ilçesi Talas Belediyesi'ne 2015 model Ford Custom araç üzerine 3 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu, tepe lambalı gold model cenaze nakil aracı imalatı yapılarak teslim edilmiştir. Tüm Talas halkına hayırlı olmasını dileriz
HASANŞEYH BELEDİYESİNE MORGLU CENAZE YIKAMA OTOBÜSÜ
Tokay ili, Reşadiye ilçesi, Hasanşeyh Belediyesi'ne Belediye'ye ait yolcu taşıma otobüsü dönüştürülerek morglu cenaze yıkama otobüsü olarak teslim edilmiştir. Hasanşeyh belediyesi yetkililerine kaliteyi tercih ettikleri için teşekkür eder, yapılan hizmet aracının tüm Hasanşeyh halkına hayırlı olmasını dileriz.   
TUNCELİ PERTEK BELEDİYESİNE FORD CUSTOM CENAZE NAKİL ARACI
Tunceli İli Pertek İlçesi Pertek Belediyesi'ne 2 cenaze taşıma kapasiteli 2015 model Ford Custom Cenaze nakil aracı imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Pertek Belediyesine ve Pertek halkına yapılan hizmetin hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz. 
İZMİR KENT EXPO ŞEHİRCİLİK VE BELEDİYE EKİPMANLARI FUARINDAYDIK

Kayseri Cenaze Araçları olarak İzmir Kent Expo Şehircilik ve Belediye Ekipmanları fuarında yerimizi aldık. 120 metrekarelik alanda Ford custom 2 cenaze taşıma kapasiteli, Ford Transit 4 cenaze taşıma kapasiteli , Ford Transit kamyonet üzeri cenaze yıkama, Fıat Ducato panelvan cenaze yıkama araçlarımızın sunumlarını yaptık. Ayrıca Alüminyum sal tabutlarımız, morglarımız ve klimalı tabutlarımızda oldukça yoğun ilgi gördü. Bu ürünlerimizi insanların hizmetine sunmamızdan dolayı çok sayıda teşekkür aldık.

AKSA JENERATÖR RÖMORKLARI KAYSERİ CENAZE ARAÇLARINDAN
Aksa jeneratörleri Kayseri bölge bayii için jeneratör römorkları üretiyoruz, jeneratörlerin ebat ve ağırlıklarına göre özel üretimler tasarlayıp imalatını gerçekleştiriyoruz. Aksa jeneratöre bizi tercihinden dolayı teşekkür ediyoruz. 
BAYAT BELEDİYESİ'NE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Çorum İli, Bayat İlçesi, Bayat Belediyesi'ne morglu cenaze yıkama ve nakil aracı , Kayseri Cenaze Araçları tarafından kısa sürede imalatı yapılarak belediye yetkililerine teslim edilmiştir. Bayat Belediyesi'ne bu güzel hizmetinden dolayı teşekkür eder, cenaze aracının bayat halkına hayırlı olmasına dileriz.
YURTBAŞI BELEDİYESİ'NE FORD CUSTOM CENAZE NAKİL ARACI
Elazığ İli,Yurtbaşı İlçesi, Yurtbaşı Belediyesi'ne 2015 model Ford Custom marka cenaze nakil aracı firmamız tarafından yapılarak kısa sürede teslim edilmiştir. Bu hizmetin Yurtbaşı halkına ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkür eder, yurtbaşı halkına hayırlı olmasını dileriz.
Gerede Belediyesi Cenaze Yıkama Ve Nakil Aracı
Gerede Belediyesi'ne son sistem cenaze yıkama ve nakil aracı Kayseri Cenaze Araçları tarafından kısa sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir.
BULGARİSTAN'A TAM DONANIMLI 18 ADET CENAZE YIKAMA ARACI

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından  Bulgaristan Başmüftülüğü'ne 18 adet cenaze yıkama aracı yapılan tören ile hediye edilmiştir. 

Türkiye ve Bulgaristan yerel yönetimleri arasında işbirliklerinin geliştirilmesi maksadıyla yürüttüğümüz proje kapsamında Bulgaristan’daki müftülüklerin ihtiyacı olan ve Başmüftülükçe talep edilen 18 adet cenaze nakil aracının hibe edildiği araç teslim töreni 9 Ekim 2015 tarihinde Bulgaristan’ın Sofya şehrinde gerçekleştirildi.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ'NE 2 ADET MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI
Balıkesir İli, Altıeylül Belediyesi'ne 2 adet morglu cenaze yıkama aracı Kayseri cenaze Araçları tarafından imalatı yapılarak teslim edilmiştir.
KUŞADASI BELEDİYESİNE 15 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT

Aydın İli ,Kuşadası İlçesi,Kuşadası Belediyesi'ne 15 adet alüminyum sal tabut teslimatı gerçekleştirilmiştir

Kuşadası Belediyesi yetkililerine kaliteyi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

BODRUM BELEDİYESİNE 10 ADET ALÜMİNYUM SAL TABUT

Muğla İli ,Bodrum İlçesi , Bodrum belediyesine 10 adet alüminyum sal tabut teslimatımız gerçekleştirilmiştir.,

Bodrum Belediyesi yetkililerine kaliteyi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

NALLIHAN BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI

Ankara ili, Nallıhan ilçesi, Nallıhan Belediyesi'ne Ford Transit marka cenaze nakil aracı

2015 model Ford Transit marka araç üzerine  5+1 yolcu kapasiteli , soğutuculu , 3 cenazelik , power led siren sistem tepe lambalı son model cenaze nakil aracı Kayseri Cenaze Araçları tarafından kısa sürede imalatı tamamlanarak teslimatı gerçekleştirilmiştir.

Nallıhan halkına hayırlı olmasını diler, hizmetlerinden dolayı Nallıhan Belediyesi'ne teşekkür ederiz.

ERZURUM ÇAT VE ÇEVRE KÖYLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ CENAZE YIKAMA RÖMORKU

Erzurum ili ,Çat ilçesi, Çat ve çevre köyleri sosyal yardımlaşma dayanışma ve kültür derneği tarafından, Çat köylerine hibe edilen morglu cenaze yıkama römorku Kayseri Cenaze araçları tarafından ilçede yetkililere teslim edilmiştir.

Yoğun bir araştırma safhasından sonra bizim ürünümüzde karar kıldıkları için çat çevre köyleri sosyal yardımlaşma dayanışma ve kültür derneğine teşekkür eder sunulan hizmetin bölge halkına hayırlı olmasını dileriz.

ELAZIĞ BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
Elazığ ili Elazığ Belediye Başkanlığına 2 cenaze taşıma kapasiteli, soğutuculu ve tepe lambalı Ford Custom marka cenaze nakil aracı Kayseri Cenaze Araçlarından
YEŞİLYALI İLME HİZMET VAKFI CENAZE NAKİL ARACI
AFA fermuar ve düğme  tarafından yeşilyalı ilme hizmet Vakfı'na hediye edilen  cenaze nakil aracı Kayseri Cenaze Araçları tarafından kısa sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Afa fermuar yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Karabük ili , Eflani ilçesine 2015 Model Ford Custom cenaze nakil aracı

Karabük ili ,Eflani ilçesi, Eflani belediyesine  2015 model , soğutmalı, power led siren sistem tepe lambalı, kabin morg sistemli, Ford Custom marka cenaze aracı kısa sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir.

Cenaze aracının Eflani halkına kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Adana ili,feke ilçesi bahçecik mahallesine cenaze yıkama römorku

Kayseri cenaze araçları olarak Adana ili ,Feke ilçesi , Bahçecik mahellesine cenaze yıkama römorku teslimatımız gerçekleşmiştir.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş SELAHATTİN İLHAN hayratı olarak gold model şeklinde tasarlanan morglu cenaze yıkama römorku halkın hizmetine sunulmuştur.

Şehidimize Allah'tan rahmet acılı ailesine başsağlığı diliyoruz.

DERECİK BELEDİYESİNE KAPALI KASA CENAZE NAKİL ARACI
Hakkari İli Şemdinli İlçesi Derecik Beldesi Belediyesine 2015 model 0 km  Ford Transit çift kabin kamyonet üzerine kapalı kasa tipinde soğutuculu , 4 cenaze taşıma kapasiteli, tepe lambalı cenaze nakil ekipmanı imalatı kısa sürede tamamlanarak belirtilen günden önce teslim edilmiştir
EDİRNE BELEDİYESİ'NE CENAZE NAKİL ARACI
Edirne ili, Edirne Belediyesi'ne 2015 model Ford Transit 350 LF van 0km  soğutuculu ve 4 cenaze taşıma kapasiteli, tepe lambalı ,5+1 oturma sistemli cenaze nakil aracı imalatı kısa sürede tamamlanarak teslim edilmiştir.
AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİNE CENAZE NAKİL ARACI
Afyonkarahisar İli ,Afyonkarahisar Belediyesi'ne 2015 model Ford Custom araç üzerine soğutuculu,2 cenaze taşıma kapasiteli kabin sistem, tepe lambalı cenaze nakil aracı,2 adet taşınabilir morg (klimalı tabut) ve  10 adet alüminyum sal tabut teslim edilmiştir.
Van Büyükşehir Belediyesi'ne 4 adet Alüminyum Sal Tabut

Van Büyükşehir Belediyesi'ne  4 köşeden kolları uzayıp kısalabilen, yan kapakları çıkarılıp aynı zamanda salaca görevi görebilen, üzerinde örtüsü ile birlikte 4 adet alüminyum sal tabut teslim edilmiştir.

ARHAVİ BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI

Artvin ili Arhavi ilçesi Arhavi Belediyesi'ne 2015 model Ford Custom 330 L 0 km araç üzerine 2 cenaze kapasiteli, powerled siren sistem tepe lambalı soğutuculu cenaze nakil aracı imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir.

Amasya Belediyesi Merasim Tip Cenaze Nakil Aracı

Amasya Belediyesi'ne 3 cenaze kapasiteli merasim tip cenaze nakil aracı kısa sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir.

Amasya Belediyesini hizmetlerinden dolayı kutlar, hizmetin tüm Amasya halkına hayırlı olmasını dileriz.

Türkiye Diyanet Vakfı Mazgirt Şubesine Morglu Cenaze Yıkama Römorku

Türkiye Diyanet Vakfı Mazgirt Şubesi morglu cenaze yıkama aracı teslimatı gerçekleştirilmiştir.

Tüm Mazgirt halkına hayırlı olmasını dileriz.  

Adıyaman Belediyesi Cenaze Nakil Aracı

Adıyaman Belediyesine ait ambulans Kayseri Cenaze Araçları tarafından çok kısa sürede tadilatı gerçekleştirilerek, uzun yıllar hizmet verebilecek cenaze nakil aracına dönüştürüldü.

Adıyaman Belediyesine teşekkür eder, yapılan hizmetin hayırlı olmasını dileriz.

Kayseri cenaze Araçları Geleneksel İftar Buluşması
kayseri cenaze araçları çalışanları ve aileleri firmamızda geleneksel hale gelen iftar yemeği organizasyonunda bir araya geldi, yemeğin bahane asıl amacın muhabbet olduğu buluşmada keyifli ve huzurlu bir akşam geçirmenin mutluluğu ile ayrıldık. çalışanlarımıza ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür eder birlikte bol bereketli nice ramazanlar geçirmeyi dileriz.   
Manisa Büyükşehir Belediyesi 15 Adet Cenaze Nakil Aracı

Manisa Büyükşehir Belediyesi araç filosuna 15 adet cenaze nakil aracı katarak araç filosunu güçlendirdi.

Kayseri Cenaze Araçları tarafından 4 cenaze taşıma kapasiteli, tepe lambalı, soğutuculu, her birinin içerisinde 4 adet alüminyum sal tabutu bulunan 2015 model 0 km Ford Transit araçlar Manisa Büyükşehir Belediyesine Kısa zamanda İmalatı tamamlanarak teslim edilmiştir. Tüm Manisa halkına hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkesse teşekkür ederiz. 

Uşak İli Merkez Karlık Köyüne morglu,klimalı,jeneratörlü ve alüminyum sal tabutlu cenaze yıkama aracı
Uşak ilimizin karlık köyüne morglu cenaze yıkama aracı imalatı kısa sürede tamamlanarak teslim edilmiştir. Köyünü böyle güzel ve anlamlı bir hizmete kavuşturan hayırsever gurbetçi vatandaşımıza teşekkür eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.  
Uşak İli Ulubey İlçesi Çamlıbel köyüne morglu cenaze yıkama aracı
Uşak İlimizin Çamlıbel Köyüne morglu cenaze yıkama aracı imal edilerek kısa sürede teslim edilmiştir, Çamlıbel halkına hayırlı olmasını diler emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz.
Çorum ili İskilip ilçesi Asarcık köyü'ne klimalı,morglu cenaze yıkama römorku Kayseri Cenaze Araçlarından
çorum İli İskilip İlçesi Asarcık Köyüne morglu cenaze yıkama römorku teslim edilmiştir
Amasya ili Göynücek Belediyesi'ne jeneratörlü gold model morglu cenaze yıkama römorku kayseri Cenaze Araçlarından
Amasya İli Göynücek İlçesi Göynücek Belediyesine gold model morglu cenaze yıkama römorku teslim edilmiştir.
Balıkesir İli,Sındırgı Belediyesi'ne Cenaze Nakil Aracı
Balıkesir İli,Sındırgı İlçesi,Sındırgı Belediyesine 1 adet soğutmalı olmak üzere üç cenaze taşıma kapasiteli,Power led anons ve siren sistemli tepe lambalı cenaze nakil aracı kısa sürede imalatı tamamlanarak teslim edilmiştir.
Kayseri Cenaze Araçları 2015 yılı 5.Uluslararası Antalya Cıty Expo Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında
01-03 Nisan tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen ve Türkiye Belediyeler Birliği ile Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından desteklenen 5.Uluslarası Şehircilik ve Teknolojileri fuarının ilgi odağı cenaze araç ve gereçleri ile yine Kayseri Cenaze Araçları oldu
KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI YANGIN SÖNDÜRME TATBİKATI
20/04/2015 tarihinde bütün ekibimiz olası bir yangın anında müdahele teknikleri  hakkında bilgilendirildi ve ardından bireysel uygulamalar yapıldı. Tüm ekip arkadaşlarımızı başarı ve gayretlerinden dolayı tebrik ediyoruz.
GİRESUN KEŞAP BELEDİYESİNE 2 CENAZE KAPASİTELİ NAKİL ARACI
Sayın Ali KASAPOĞLU (AKTİF MEKANİK) tarafından 2015 Model Fıat Ducato araç üzerine 2 cenaze taşıma kapasiteli,tepe lambalı ve soğutma sistemli cenaze nakil aracı Kayseri Cenaze Araçları'nda yaptırılarak Keşap Belediyesi'ne Ve Keşap Halkının hizmetine sunulmuştur.
MERSİN AKDENİZ BELEDİYESİ'NE CENAZE NAKİL ARACI
 Akdeniz Belediyes'ne, 2015 model Ford Custom araç üzerine 2 cenaze taşıma kapasiteli ,tepe lambalı ve soğutmalı cenaze nakil aracı kısa sürede teslim edilmiştir.
SAMSUN BAFRA BELEDİYESİ 4 CENAZE TAŞIMA KAPASİTELİ NAKİL ARACI
BAFRA BELEDİYESİNE ,KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI TARAFINDAN ,4 CENAZE TAŞIMA KAPASİTELİ POWERLED SİREN SİTEMLİ TEPE LAMBALI 2014 MODEL CENAZE NAKİL ARACI KISA SÜREDE İMALATI YAPILARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.
KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE 6 ADET CENAZE NAKİL 2 ADET CENAZE YIKAMA ARACI
KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI TARAFINDAN, KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE 6 ADET  4 CENAZE TAŞIMA KAPASİTELİ POWERLED ÇİFT TEPE LAMBALI SİREN SİSTEMLİ  CENAZE NAKİL ARAÇLARI VE 2 ADET POWERLED ÇİFT TEPE LAMBALI VE SİREN SİSTEMLİ CENAZE YIKAMA ARAÇLARI İMALATI GERÇEKLEŞTİRİLEREK TESLİM EDİLMİŞTİR.  
BURDUR ÇELTİKÇİ BELEDİYESİ MORGLU CENAZE YIKAMA OTOBÜSÜ

Çeltikçi Belediyesine ait Isuzı marka otobüs firmamız tarafından  morglu cenaze yıkama aracına çevrilerek  Çeltikçi Belediyesine teslim edilmiştir.

 

AKDAĞMADENİ BELEDİYESİ 4 CENAZELİK NAKİL ARACI
YOZGAT İLİ AKDAĞMADENİ İLÇESİ BELEDİYESİNE ,350 LF VAN FORD TRANSİT ARAÇ ÜZERİNE 4 CENAZE TAŞIMA KAPASİTELİ,KLİMALI,TEPE LAMBALI CENAZE NAKİL ARACI, KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI TARAFINDAN KISA SÜREDE TAMAMLANARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.
DÜZCE İLİ ,GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ SOSYAL HİZMET ARACI
DÜZCE İLİ, GÜMÜŞOVA İLÇESİ BELEDİYESİ TARAFINDAN KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI'NDA YAPTIRILAN SOSYAL HİZMET ARACI KISA SÜREDE TAMAMLANARAK, GÜMÜŞOVA HALKININ HİZMETİNE SUNULMUŞTUR.
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2 ADET CENAZE YIKAMA ARACI
KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI TRAFINDAN 2 ADET KAMYONET ÜZERİ CENAZE YIKAMA ARACI KISA SÜREDE İMALATI TAMAMLANARAK ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TESLİM EDİLMİŞTİR.
Kütahya Tavşanlı Tunçbilek Belediyesine Cenaze Nakil Aracı
Kütahya Tavşanlı Tunçbilek Halkı hizmetine sunulmak üzere, Tunçbilek Belediyesi tarafından 3 kapasiteli, Power led tepe lambalı cenaze nakil aracı kısa sürede Kayseri Cenaze Araçları tarafından imalatı yapılarak teslim edilmiştir.
Atakey Patates Gıda San. ve Tic. A.Ş. den Susuz Belediyesine Merasim Cenaze Nakil Aracı

Atakey Patates Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yaptırılarak Susuz Belediyesine hediye edilen Merasim tip yarı açık 4 cenaze kapasiteli  power led tepe lambalı cenaze nakil aracı Kayseri Cenaze Araçları tarafından imalatı kısa sürede tamamlanarak teslim edilmiştir.

Kastamonu ili Örencik köyüne cenaze yıkama aracı
Kastamonu ili Örencik köyüne gold model ,çift cenaze kapasiteli ,no frost ve hayat belirti sensör morglu , hermetik LPG li ve elektrik şofbenli...
Kastamonu İli Merkez Masatlar Köyüne Gold Model Çift Cenaze Taşıma Kapasiteli Cenaze Yıkama Aracı Teslim Edilmiştir

Kastamonu ili merkez ilçesi Masatlar köyüne gold model ,çift cenaze kapasiteli ,nofrost ve hayat belirti sensör morglu , hermetik LPG li ve elektrik şofbenli ,klimalı,alüminyum sal tabutlu ve jenaratörlü römork cenaze yıkama aracı kısa sürede Kayseri Cenaze Araçları tarafından teslim edilmiştir.

Antalya Büyük Şehir Belediyesi Cenaze Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere

Antalya Büyük Şehir Belediyesi Cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere , 12 adet 2014 Model Ford Transit 350 L Van klimalı...

Afyonkarahisar İli Dinar Belediyesi'ne Aluminyum Sal Tabut Teslim Edildi
Afyonkarahisar ili Dinar Belediyesi'ne aluminyum sal tabut teslim edilmiştir. Dinar Belediyesi'ne ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.
Kastamonu ili Taşköprü ilçesi Karamukmolla köyüne Cenaze Yıkama Aracı
Kastamonu ili Taşköprü ilçesi Karamukmolla köyüne gold model ,çift cenaze kapasiteli ,no frost ve hayat belirti sensör morglu
Balıkesir ili Dursunbey İlçesi Dursunbey Belediyesi Klimalı Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı

Balıkesir ili Dursunbey İlçesi Dursunbey Belediyesine 2014 model Ford Transit 350 E Van Klimalı Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı Kısa sürede Kayseri Cenaze Araçları tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

Ordu İli Ünye İlçesinde Hayır Sever Aziz ATEŞ İki Adet Krom Taşınabilir Morg

Ordu İli Ünye İlçesinde Hayır Sever Aziz ATEŞ Beye 2 Adet Klimalı Krom Tabut teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.

Sivas İli Koyulhisar İlçesi Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler Odasına Cenaze Nakil Aracı
Sivas ili Koyulhisar İlçesi Koyulhisar Esnaf ve Sanatkarlar Şoförler Odasına ait Ford Transit Ambulans, Kayseri Cenaze Araçları tarafından cenaze nakil aracına dönüştürülmüştür.
Çanakkale İli Yenice Pazar Köy Muhtarlığına Aluminyum Sal Tabut Teslim Edildi
Çanakkale ili Yenice Pazar Köy muhtarlığına aluminyum sal tabut ve katlanır alüminyum teneşir teslim edilmiştir. Köy muhtarımıza ve emeği geçen pazarköylülere teşekkür ederiz.
Isparta İli Atabey İlçesi Atabey Belediyesine Panelvan Cenaze Nakil Aracı Teslim Edilmiştir
Isparta ili  Atabey İlçesi Atabey Belediyesine 2014 model Fiat Ducato Panelvan sıfır araç, üç cenaze ataşıma kapasiteli, soğutuculu ve siren sistem power led tepe lambalı cenaze nakil aracı Kayseri Cenaze Araçları tarafından kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir.
Samsun İlinin Alaçam Fatih Mahallesi Duran Aydın Taşınır Morg
Samsun İlinin Alacam Fatih Mahallesi Duran Aydın taşınabilir morg teslim edilmiştir.Hayırlı olması dileriz.
Yozgat İlinin Sorgun İlçesine bağlı Yazılıtaş Köyüne Alüminyum Sal Tabut

Yozgat İlinin Sorgun İlçesine bağlı Yazılıtaş Köyüne Alüminyum Sal Tabut teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle. 

Galip Ergül Arapgir Malatya Taşınabilir Morg
Galip Ergül Arapgir Malatya iline  1 Adet Taşınabilir Morg teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Mersin İli Erdemli İlçesi Esenpınar Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneğine Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı
Mersin İli Erdemli İlçesi Esenpınar Kur’an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneğine 2014 model Volkswagen Crafter  panelvan araç içi ,siren sistem tepe lambalı,12 volt soğutuculu(hareket halinde soğutma yapabilen), aynı zamanda...
Erzurum İli Şenkaya Belediyesi Merasim Tipi Nakil Aracı
Erzurum ili şenkaya belediyesine ,2014 model fiat ducato çift kabin  ,4 cenaze taşımalı ,soğutuculu...
Muğla İli Bodrum İlçesi Yalıkavak Belediyesi Cenaze Yıkama Aracı

Muğla İli Bodrum İlçesi Yalıkavak Belediyesi bünyesinde bulunan minibüslerden biri bakıma alınarak cenaze aracına çevrildi. Yapılan çalışmaların ardından klimalı, sıcak su sistemi ve fanları bulunan, iki tabut kapasiteli araç Muğla İli Bodrum İlçesi Yalıkavak Belediyesi’ne geldi.

Alevi Kültür Derneği Gaziantep Şubesi Cenaze Nakil Aracı
Alevi Kültür Derneğine Gaziantep Şubesi  soğutuculu Ford Transit çift kabinli cenaze nakil aracı gönderilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun.
Ağrı Eleşkirt Belediyesine Cenaze Nakil Aracı

Ağrı Eleşkirt Belediyesine soğutuculu,iki cenaze taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim edilmiştir.

Muş İli Korkut İlçe Belediyesine Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı Teslim Edildi

Muş İli Korkut İlçe Belediyesine ,İstanbul Gastroenteroloji Tıp Merkezi ve Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. finansmanıyla, Muş eğitim ve kalkındırma vakfı tarafından hibe edilen , Fiat Ducato maksi cenaze yıkama ve nakil aracı kayseri cenaze araçları tarafından yapılarak kısa sürede teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olmasını temenni ederiz.

T.C. Kalkınma bakanlığı batı karadeniz kalkınma ajansı destekli gıda denetim ve numune aracı
T.C. Kalkınma bakanlığı batı karadeniz kalkınma ajansı destekli zonguldak karadeniz ereğli ilçe tarım ve hayvacılık müdürlüğü ne  2014 model...
Kayseri İli Tomarza İlçesi Çanakpınar Köyüne Cenaze Yıkama Römorku Teslim Edilmiştir.

Kayseri İli Tomarza ilçesi Çanakpınar Köyüne gözü benli Mehmet oğlu emekli polis müfettişi Hasan Çimen tarafından hibe edilen morglu cenaze yıkama romorku Kayseri Cenaze Araçları tarafından yapılarak teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun.

Türkiye Belediyeler Birliğinden Bulgaristana Cenaze Aracı

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ,Bulgaristan'daki  Müslüman Türk cemaatin önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan ve Bulgaristan Aytos Müftülüğüne verilmek üzere ,2014 model sıfır 350 ED kamyonet üzeri morglu cenaze yıkama ve nakil aracı gününden önce Kayseri cenaze araçları tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

Kırıkkale İli Karakeçili İlçesi Karakeçili Yörükler Türkmenler Yardımlaşma Kültür Derneğine Cenaze Nakil Aracı Teslim Edildi

Kırıkkale İli Karakeçili ilçesi Karakeçili Yörükler Türkmenler Yardımlaşma ve Kültür Derneğine 2013 model Ford Transit sıfır 330 s pikap üzerine, soğutuculu ,iki cenaze taşımalı ,siren sistem tepe lambalı  cenaze nakil aracı olarak kısa sürede Kayseri Cenaze Araçları tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

Konya Selçuklu Belediyesine Panelvan Cenaze Yıkama ve Cenaze Nakil Aracı
Konya İli Selçuklu İlçesi Selçuklu Belediyesi 2013 Model Mercedes Panelvan Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun.
Rize İli İğdere İlçesi Denizgören Köyü Cenaze Yıkama Aracı
Rize İli İyidere İlçesi Denizgören Köyü'ne kısa sürede yapılan Araç Üstü Cenaze Yıkama ve Taşıma aracı hayırlı olsun..
Şanlıurfa İli Hilvan İlçesi Hilvan Belediyesi Panelvan Tip Cenaze Yıkama Ve Taşıma Aracı

Şanlıurfa İli Hilvan İlçesi Hilvan Belediyesi'ne Son Model Panelvan Tip Cenaze Yıkama ve Taşıma aracı kısa sürede yapılıp, teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun...

Batman İli Beşiri Beşiri Belediyesine Araçüstü Bekletmeli Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı Teslim Edildi

Batman İli Beşiri İlçesi Beşiri Belediyesi'ne Araç Üstü Bekletmeli Cenaze Yıkama ve Cenaze Taşıma Aracı kısa sürede düzenlenerek teslim edilmiştir. Bölge halkının kederli günlerinde yanlarında olmak adına hayırlı olsun...

Kayseri İli Melikgazi Belediyesi Hasta Nakil Aracını Cenaze Nakil Aracına Dönüştürdü
Kayseri ili Melikgazi Belediyemize atıl durumdaki bir hasta nakil aracını iki kişilik taşıma kapasiteli cenaze nakil aracına  dönüştürülmesinde bizi tercih ederek halkımızın hizmetine sunmuştur. Bölge halkına hayırlı olsun.
Kırıkkale İli Karakeçili İlçesi Karakeçililer Yörükler - Türkmenler Derneğine Merasim Tip Cenaze Nakil Aracı Teslim Edilmiştir
Kırıkkale ili Karakeçili ilçesi Karakeçililer Yörükler - Türkmenler Derneği yetkilileri bizim bünyemizde yaptırmış oldukları merasim tip cenaze nakil aracını bölge halkının hizmetine sunmuşlardır. Hayırlı olsun
Samsun İli İlkadım Belediyesine 3 Adet Cenaze Nakil Aracı Teslim Edildi.
Samsun ili İlkadım belediyesi cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 adet,  iki cenaze taşıma kapasiteli Ford Custom araçları tarafımızdan yapılarak ilkadım belediyesine teslim edilmiştir. bölge halkına hayırlı olsun
Malatya Tarım Fuarına Katıldık
Kayseri cenaze araçları olarak Malatya Tarım Fuarına katıldık. Türkiye'nin birçok yerinden, özelliklede Elazığ, Adıyaman ve Çevre ilçelerden çok katılım oldu. Daha önce bizden araç satın almış olan belediyelerimizle yüz yüze tanışma imkanı bulduk.
Balıkesir Dursunbey Belediyesine Cenaze Nakil Aracı
Balıkesir ili Dursunbey ilçesi belediyesine cenaze nakil aracı teslim edilmiştir. İki cenaze taşıma kapasiteli, morglu cenaze aracı Bölge halkına hayırlı olsun.
Anfaş Antalya Belediyecilik Fuarı CityExpo Fuarındaydık
Kayseri cenaze araçları olarak Anfaş'ın düzenlemiş olduğu Antalya belediyecilik fuarına katıldık. Türkiye'nin birçok yerinden, özelliklede yakın çevrenin çok katılımı oldu. Isparta , Denizli, Burdur, Muğla bölgesinden katılım çok oldu.
Sivas Karabalçık Köyüne Römork Tipi Cenaze Nakil Aracı Teslim Edildi

Siz duyarlı köylülerimizin yardımları sayesinde köyümüze satın alınan cenaze yıkama aracını köy muhtarımız Nazım RENK'e devir teslim yaptık.

Firmamız Kayseri Tarım Fuarında Halkımızla Buluştu
Kayseri cenaze araçları olarak Kayseri Tarım fuarına katıldık. Türkiye'nin birçok yerinden, özelliklede Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Sivas'dan çok katılım oldu. Daha önce bizden araç satın almış olan belediyelerimizle yüz yüze tanışma imkanı bulduk.
Gerede Belediyesi Yeni Bir Cenaze Nakil Aracı Aldı.

Gerede Belediyesi cenaze hizmetlerinin hizmet kalitesini artırmak amacıyla yeni bir cenaze nakil aracı satın alarak hizmete sundu.

Diyarbakır Belediyecilik Fuarında Yerimizi Aldık
Kayseri cenaze araçları olarak Diyarbakır belediyecilik fuarına katıldık. Türkiye'nin birçok yerinden, özelliklede yakın çevrenin çok katılımı oldu. Daha önce bizden araç satın almış olan belediyelerimizle yüz yüze tanışma imkanı bulduk.
Diyarbakır Tigris Haber Gazetesi Haberimiz

Diyarbakır Fuarında tanıtılan elektronikli; klimalı, cenaze yıkama ve seyyar morglar büyük ilgi gördü. 3 Bin lirayı bulan no-frost tabutlar cenazenin bozulmasını ve kokmasını önlüyor.

Kayseri Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Vakfı Cenaze Nakil Aracı

Kayseri Hacı Bektaş-ı Veli kültür vakfına ait Volkswagen transporter marka araca 2 cenaze taşıma aparatı uygulanarak teslim edilmiştir. Hayırlı olsun.

Kahramanmaraş İli Nurhak İlçesi Cemevine Cenaze Nakil Aracı Teslim Edildi

Kahramanmaraş ili Nurhak ilçesi Hacı Bektaşi Veli Anadolu Kültür Vakfı Nurhak Cemevi’ne İngiltere Londra’da yaşayan Nurhaklılar tarafından Ford Transit 350 L van 2013 model 0 km. cenaze nakil aracı Firmamız tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

Ordu İkizce Dursun Arslan Taşınabilir Morg
Ordu ilinin İkizce İlçesine 1 Adet Taşınabilir Morg teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Samsun İli Ayvacık İlçesi Çarşı Köyüne Alüminyum Sal Tabut
Samsun İlinin Ayvacık İlçesine bağlı Çarşı Köyüne Alüminyum Sal Tabut teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Aydın İli Çine İlçesi Topçam Mahallesi Camileri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Morglu Cenaze Yıkama Aracı
Aydın İli Çine İlçesi Topçam Mahallesi Camileri Yaptırma ve Yaşatma Derneğine Morglu Cenaze Yıkama Aracı teslim edilmiştir. Hayırlı olması dileğiyle.
Aydın İli Çine Belediyesine Morglu Cenaze Yıkama Aracı
Aydın İlinin Çine Belediyesine Morglu Cenaze Yıkama Aracı Teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Manisa ili Sarıgöl İlçesi Yeşiltepe Mahallesi Morglu Cenaze Yıkama Aracı
Manisa ili Sarıgöl İlçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesine Morglu Cenaze Yıkama Aracı teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileklerimizle.
Denizli Tavas İlçesine Bağlı Ovacık Köyüne Merasim Cenaze Nakil Aracı
Denizli ili Tavas İlçesine Bağlı Ovacık Köyüne Merasim Cenaze Nakil Aracı teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Balıkesir İli Bigadiç İlçesi Kargın Köyü Taşınabilir Mog
Balıkesir İli Bigadiç İlçesine Bağlı Kargın Köyüne 1 Adet Taşınabilir Krom Morg teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
İstanbul Esenyurt Yılmazlar Yapı Taşınabilir Morg
İstanbul İlinin Esenyurt İlçesinde bulunan Yılmaz Yapı'ya 1 adet Taşınabilir Morg teslim edilmiştir. Hayırlı olması dileğiyle.
Isparta Belediyesine Mercedes Sprinter Marka Cenaze Nakil Aracı
Isparta Belediyesine ait mevcut Mercedes Sprinter marka Ambulans aracı 4 cenaze taşıma aparatlı nakil aracına dönüştürülerek teslim edilmiştir. Isparta Belediyesine hayırlı olmasını diliyoruz.
Edirne İli İpsala İlçesi İpsala Beledyesine Kamyonet Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı
Edirne İli İpsala İlçesi İpsala Belediyesine "Çift Cenaze Kapasiteli, No-Frost Soğutuculu, Hayat Belirti (Hareket Sensörlü) Alarm Sistem Morglu, Kefenleme Tablalı Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı...
Tokat İli Erbaa İlçesi Erbaa Belediyesi Çift Cenaze Kapasiteli No-Frost 2013 Model NPR8 Lon Isuzu Kamyon Cenaze Aracı
Tokat İli Erbaa İlçesi Erbaa Belediyesi "Çift Cenaze Kapasitel, No-Frost Sogutuculu, Hayat Belirti (Hareket Sensörlü) Alarma Sitem Morglu, Kefelenme Tablalı, Vestel Marka BTÜ İnvertör Klimalı, Vestel Marka Termosifonlu, Demirdöküm LPG Şofbenli Model NPR8 Long Isuzu Marka Kamyon Cenaze Yıkama Aracı Zamanından Önce Ahmet AKDAĞ - KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI Tarafından Teslim edilmiştir.
Batman İl Özel İdaresine 2014 Model Sıfır Ford Transit Custom Araç
Batman İli Özel İdaresin 2014 model sıfır Ford Transit Custom araç, iki cenaze kapasiteli, soğutuculu, siren sistem tepe lambalı, iki adet alüminyum sal-tabutlu cenaze nakil aracı kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir.
Sivas Belediyesine Cenaze Nakil Aracı

Özellikleri, 4 cenaze taşıma kapasiteli , 12 volt soğutuculu ,siren sistem tepe lambalı ,refakatçı koltuklu iki adet 2013 model sıfır ford transit 350 L van araçlar kısa sürede kayseri cenaze araçları tarafından yapılarak teslim edilmiştir.

Aksa Satış Pazarlama A.Ş ye İki Adet Jeneratör Römorku
Aksa Satış Pazarlama A.Ş'ne İki adet Jeneratör Römorku teslim edilmiştir. Hayırlı olması dileğiyle.
Ordu İli Ulubey İlçesi Sarpdere Köyü Klimalı Krom Tabut
Ordu İli Ulubey İlçesi bağlı Sarpdere Köyüne 1 Adet Klimalı Krom Tabut teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Tokat İli Reşadiye İlçesi Güneygölcük Köyü Taşınabilir Morg
Tokat İli Reşadiye İlçesine bağlı Güneygölcük Köyüne 1 adet Taşınabilir Morg teslim edilmiştir. Köy halkına hayırlı olması dileğiyle.
Antalya İli Manavat İlçesi Oymapınar Beldesi Alüminyum Sal Tabut
Antalya İlinin Manavgat İlçesine bağlı Oymapınar Beldesine 1 adet Alüminyum Sal Tabut teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Nevşehir İli Ürgüp İlçesi İbrahim Paşa Köyü Gold Tipi Yıkamalı Römork
Nevşehirin Ürgüp İlçesine bağlı İbrahim Paşa Köyüne 1 adet Gold Tipi Yıkamalı Römork teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle.
Kütahya nın Gediz İlindeki Gökler Belediyesi Seyyar Alüminyum Teneşir
Kütahya İlinin Gediz İlçesindeki Gökler Belediyesine 1 adet Seyyar Alüminyum Teneşir teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olması dileğiyle...
Giresun İli Karaali Köyü Taşınabilir Morg
Giresunun İlinin Karaali Köyüne 1 adet Taşınabilir Morg teslim edilmiştir. Hayırlı olması dileğiyle...
Adana ili Yüreğir İlçesi Yeni Mevlana Cami Taşınabilir Morg
Adana ilinin Yüreğir İlçesindeki Yeni Mevlana Camisine 1 adet taşınabilir morg teslim edilmiştir. Cami halkına ve Yüreğir ilçesine hayırlı olması dileğiyle...
Aydın İlinin Yaylapınar Köyüne 2 Adet Taşınabilir Teneşir
Aydın İlinin Yaylapınar Köyüne 2 Adet Taşınabilir Teneşir teslim edilmiştir. Çevre halkına hayırlı olma dileğiyle.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odasına Mercedes Sprinter Marka Ambulans Aracı

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ait Mercedes Sprinter marka ambulans aracı, soğutuculu cenaze nakil aracına dönüştürülerek kısa sürede teslim edilmiştir. Antalya Finike Şoförler odasına hayırlı olmasını dileriz.

Trabzonun Şalpazarı İlçesi Kuzuluk Köyüne 1 Adet Taşınabilir Morg
Trabzon'un Şalpazarı İlçesine bağlı Kuzuluk Köyüne 1 Adet Taşınabilir Morg teslim edilmiştir. Kuzuklu Köyü halkına hayırlı olması dileğiyle.
Antalya nın Menteş Bey Köyüne Taşınabilir Morg
Antalya'nın Menteş Bey Köyüne 1 adet taşınabilir morg teslim edilmiştir. Hayırlı olması dileğiyle.
Divriği Belediyesine 2 adet Alüminyum Sal Tabut
Sivas'ın Divriği Belediyesine 2 adet Alüminyum Sal Tabut teslim edilmiştir. Hayırlı olması dileğiyle.
FRANSA/LYON /DECINES / CHARPIEU DİTİB (DİYANET İŞLERİ TÜRK İSLAM BİRLİĞİ) ISLAMIQUE ET CULTURE DE TURQUE
Fransa Lyon Decınes Charpieu DİTİB (Diyanet İşleri Türk İslam Birliği) Islamique et culture de Turque katlanabilir (taşınabilir ) teneşir kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı olsun...
ŞANLIURFA İL ÖZEL İDARESİ İKİ CENAZELİK NAKİL ARACI
Şanlıurfa İli Şanlıurfa İl Özel İdaresi Son Model Ford Transit 350 L Van araç iki cenaze aparatlı Cenazelik Nakil Aracı olarak dizayn edilip kısa sürede teslim edilmiştir. Hayırlı olsun.
İZMİR / GÜZELBAHÇE / TAHTACI KÜLTÜR EVİ İKİ CENAZELİK MORG
İzmir / Güzelbahçe / Tahtacı Kültür Evi İki Cenazelik Hayat Belirti Sensörlü Morg kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı olsun...
İZMİR / GÜZELBAHÇE / YUKARIÇARŞI CAMİİ İKİ ADET İKİ CENAZELİK MORG
İzmir /Güzelbahçe/ Yukarıçarşı Camii İki Adet İki Cenazelik Hayat Belirti Sensörlü Morg kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir... Hayırlı olsun...
ADIYAMAN BELEDİYESİ MORG-MUSALLA-TENEŞİR
Adıyaman Belediyesi Üç Cenazelik Üç adet Baştan Yüklemeli Morg, Yirmi Adet Katlanabilir Ayaklı Seyyar Musalla, Dört Adet Tekerlekli Musalla, Bir Adet Tekerlekli Cenaze Taşıma Amaçlı Servis Aracı kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı olsun...
AKÇAABAT ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI CENAZE NAKİL ARACI
Trabzon İli Akçaabat İlçesi Akçaabat Şoförler ve Otomobilcier Esnaf Odası mevcut ambulans cenaze nakil aracı olarak dizayn edilmiştir. Hayırlı olsun...
SEYHAN BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
Adana İli Seyhan İlçesi Seyhan Belediyesi İki Adet 2013 Model Ford Custom 330 L Van Cenaze Nakil Aracı kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı Olsun...
ANAMUR ESNAF VE SANATKARLAR ODASI CENAZE NAKİL ARACI
Mersin İli Anamur İlçesi Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Ford Transit 330 S Çift Kabin Cenaze Nakil Aracı kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı olsun...
ADANA ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI CENAZE NAKİL ARACI
Adana Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Son Model Ford Transit Custom 330 L Van Cenaze Nakil Aracı kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı olsun..
YUGOSLAVYA / KARADAĞ / MONTENEGRO, BAR ISLAMIC CENTER TAŞINIR MORG VE KROM TENEŞİR
Yugoslavya / Karadağ / Montenegro, Bar Islamic Center taşınır morg (klimalı tabut) ve krom teneşir kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir. Hayırlı olsun.
KAYSERİ VE ANKARA MEMORIAL SAĞLIK YATIRIMLARI A.Ş.KAYSERİ VE ANKARA'DAKİ MEMORIAL HASTANELERİNE ÜÇ ADET İKİLİ MORG ÜNİTESİ İLE İKİ ADET YIKAMA TENEŞİRİ
Kayseri ve Ankara'da bulunan Memorial Sağlık Yatırımları Anonim Şirketi Kayseri ve Ankara Memorial Hastanelerine üç adet ikili morg ünitesi ile teneşir kısa sürede yapılıp teslim edilmiştir.
NİĞDE İLİ KAYIRLI BELEDİYESİ

İstanbul'daki Niğde Kayırlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Kayırlı Belediyesi'ne hibe ettiği Cenaze Nakil Aracı kısa sürede dizayn edilip, teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun...

YOZGAT İLİ YOZGAT BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
Yozgat Belediyesi bizi tercih etti...
ORDU İLİ GÖLKÖY İLÇESİ AYDOĞAN BELEDİYESİ
Ordu İli Gölköy İlçesi Aydoğan Belediyesi'ne Panelvan Tip Morglu Cenaze Yıkama ve Nakil aracı kısa sürede dizayn edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olması dileği ile..
RİZE İLİ İYİDERE İLÇESİ DENİZGÖREN KÖYÜ
Rize İli İyidere İlçesi Denizgören Köyü'ne kısa sürede yapılan Araç Üstü Cenaze Yıkama ve Taşıma aracı hayırlı olsun..
NEVŞEHİR İLİ NARKÖY BELEDİYESİ
Nevşehir İli Narköy Belediyesi'nin tercihi bizden yana oldu. Nevşehir İli Narköy Belediyesi'ne Ford Transit 330 S Tek Kabin Kamyonet Merasim Tip Cenaze Nakil Aracı olarak en kısa sürede dizayn edilip, teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olması dileği ile...
ŞANLIURFA İLİ HİLVAN İLÇESİ HİLVAN BELEDİYESİ PANELVAN TİP CENAZE YIKAMA VE TAŞIMA ARACI

Şanlıurfa İli Hilvan İlçesi Hilvan Belediyesi'ne Son Model Panelvan Tip Cenaze Yıkama ve Taşıma aracı kısa sürede yapılıp, teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun...

BATMAN İLİ BEŞİRİ İLÇESİ BEŞİRİ BELEDİYESİ

Batman İli Beşiri İlçesi Beşiri Belediyesi'ne Araç Üstü Bekletmeli Cenaze Yıkama ve Cenaze Taşıma Aracı kısa sürede düzenlenerek teslim edilmiştir. Bölge halkının kederli günlerinde yanlarında olmak adına hayırlı olsun...

SİVAS İLİ ZARA İLÇESİ ZARA BELEDİYESİ

İstanbul'daki Zara Sanayici İşadamları Derneği adına Sivas İli Zara İlçesi Zara Belediyesi'ne 350 M Ford Transit Çift Kabin Kamyonet  tarafımızdan merasim tip cenaze nakil aracı olarak kısa sürede dizayn edilip, teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olması dileği ile...

KONYA İLİ SELÇUKLU BELEDİYESİ
Konya İli Selçuklu İlçesi Selçuklu Belediyesi 2013 Model Mercedes Panelvan Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir. Bölge halkına hayırlı olsun..
KÜTAHYA İLİ ŞAPHANE BELEDİYESİ
Kütahya İli Şaphane İlçesi Şaphane Belediyesi sosyal hizmet aracı kısa sürede yapılarak teslim edilmiştir.
NİĞDE İLİ ULUKIŞLA BELEDİYESİ

Niğde İli Ulukışla İlçesi Ulukışla Belediyesi cenaze yıkama ekipmanı teslim edilmiştir.

MALATYA BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI
Malatya Belediyesine cenaze nakil aracı dizayn edilip gönderilmiştir.Bölge halkına hayırlı olması dileği ile...
KIRIKKALE BELEDİYESİ CENAZE YIKAMA
Kırıkkale  Belediyesine cenaze yıkama araçı dizayn edilmiştir.Bölge halkına hayırlı olması dileği ile...
BÜYÜKECELİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA DERNEĞİNE MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI

Mersin ili Gülnar ilçesi  Büyükeceli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine morglu cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir.Hayırlı olması dileğiyle.

AYDIN'IN KÖŞK İLÇESİNE MORGLU CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Aydın ili Köşk belediyesine morglu cenaze yıkama ve nakil aracı vatandaşların hizmetine sunulmuştur .Aydın ili vatandaşlarına hayırlı olması dileği ile.
MERSİN'İN ERDEMLİ İLÇESİNE BAĞLI YENİYURT KÖYÜNE MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI
Mersin ilinin Erdemli ilçesine bağlı Yeniyurt köyüne morglu cenaze yıkama aracı teslim edilmiştir.Bölge halkına hayırlı olsun.
AĞRI ELEŞKİRT BELEDİYESİNE CENAZE NAKİL ARACI
Ağrı Eleşkirt Belediyesine soğutuculu,iki cenaze taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı teslim edilmiştir.
DENİZLİ İLİ ÇİVRİL İLÇESİ SOMAK KÖYÜNE MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI
Denizli ili Çivril İlçesi Somak Köyü morglu cenaze yıkama araçları gönderilmiştir.Bölge halkına hayırlı olsun.
ALEVİ KÜLTÜR DERNEĞİ GAZİANTEP ŞUBESİ CENAZE NAKİL ARACI
 Alevi Kültür Derneğine GAZİANTEP Şubesi  soğutuculu Ford Transit çift kabinli cenaze nakil aracı gönderilmiştir.Bölge halkına hayırlı olsun .
NİĞDE KOYUNLU KASABASI CENAZE NAKİL ARACI
Niğde ili Koyunlu Kasabasında ki hayır severler tarafından kasabaya cenaze nakil aracı kazandırdılar.
MUĞLA İLİ BODRUM İLÇESİ YALIKAVAK BELEDİYESİ CENAZE YIKAMA ARAÇI
Muğla İli Bodrum İlçesi Yalıkavak Belediyesi bünyesinde bulunan minibüslerden biri bakıma alınarak cenaze aracına çevrildi. Yapılan çalışmaların ardından klimalı, sıcak su sistemi ve fanları bulunan, iki tabut kapasiteli araç Muğla İli Bodrum İlçesi Yalıkavak Belediyesi’ne geldi.
ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYESİ'NE KLİMALI TABUT
Eskişehir Tepebaşı belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
ŞANLIURFA HİLVAN BELEDİYESİNE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Şanlıurfa Hilvan Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
NİĞDE İL TARIM MÜDÜRLÜĞÜNE GIDA DENETİM VE NUMUNE TAŞIMA ARACI
     T.C Tarım Bakanlığı Niğde İl Tarım Müdürlüğüne Gıda Denetim ve Numune Taşıma Aracı firmamız tarafından yapılarak teslim edilmiştir."
YEŞİLOVA BELEDİYESİ MERASİM TİP CENAZE NAKİL ARACI
Burdur ili Yeşilova İlçesi Yeşilova Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...

KAYSERİ SARIOĞLAN İLÇESİ ALAMETTİN BELEDİYESİ CENAZE NAKİL ARACI

Kayseri SarıoğlanİlçesiAlamettinBelediyesibizitercihetti.Detaylariçintıklayın...

GİRESUN İLİ BULANCAK İLÇESİ BULANCAK BELEDİYESİ CENAZE YIKAMA ARACI

Giresun İli Bulancak İlçesi Bulancak Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...

KONYA İLİ DEREBUCAK İLÇESİ GÖYNEMLİLER DERNEĞİNE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Konya İli Derebucak İlçesi Göynemliler Derneği bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
BOLU MUDURNU TAŞKESTİ BELEDİYESİNE MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR

Bolu ili Mudurnu ilçesi Taşkesti Belediye Başkanlığının eski aracı tadil edilerek morglu cenaze yıkamalı araç haline getirilmiştir.

ERZURUM TEKMAN BELEDİYESİNE MORGLU CENAZE YIKAMA ve TAŞIMA ARACI ESLİM EDİLMİŞTİR
Erzurum ili Tekman ilçesi Tekman Belediye Başkanlığına iki adet morglu cenaze taşıma aracı teslim edilmiştir. Detaylar için tıklayınız...
'ÖLÜ' DEĞİLSE SİNYAL VERİYOR

Yozgat Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda tanıtılan klimalı, hayat sensörlü tabut ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. İçindeki 'ölü' değilse sinyal veren tabut, bu özelliği sayesinde yeniden hayata dönüşte kurtarıcı olabiliyor.

OSMANİYE DÜZİÇİ ELLEK BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR.
Osmaniye Düziçi Ellek Belediyesine Panelvan Cenaze Yıkama ve Nakil Aracı teslim edildi. Detaylar için tıklayın...
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE İKİ ADET CENAZE YIKAMA ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne iki adet kamyonet üzeri cenaze yıkama ekipmanı teslim edilmiştir.
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE CENAZE NAKİL ARACI
Kayseri Büyükşehir Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
NEVŞEHİR YAZIHÜYÜK BELEDİYESİNE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Nevşehir  Yazıhüyük Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
BURDUR İLİ YEŞİLOVA İLÇESİNE CENAZE NAKİL ARACI
Burdur ili Yeşilova İlçesi Ziraat Odası Başkanlığı,Yeşilova ilçe ve çevresindeki halkımız için Cenaze Nakil Aracı satın almıştır.
MERSİN ERDEMLİ KARGIPINARI BELEDİYESİNE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI

İnsanlarımızın kederli ve en acı günlerinde yanlarında olmak, yakınlarına asli görevlerini yerine getirmeleri için cenaze yıkama ve nakil araçlarımızı ihtiyaçlara göre dizayn ettik.

NİĞDE ALTUNHİSAR BELEDİYESİNE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Niğde Altunhisar Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
MANİSA DEMİRCİ İLÇESİ DEMİRCİ BELEDİYESİNE CENAZE YIKAMA VE NAKİL ARACI
Manisa Demirci Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
AFYON BANAZ BELEDİYESİ SOĞUTUCULU MERASİM TİP CENAZE NAKİL ARACI
Afyon Banaz Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
AFYON İSCEHİSAR BELEDİYESİNE ARAÇ ÜSTÜ CENAZE YIKAMA ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR
Afyon İscehisar belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
MALATYA HATUNSUYU BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR
Malatya Hatunsuyu Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
KAYSERİ MELİKGAZİ BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR
Melikgazi Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
ADANA KOZAN BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR
Adana Kozanlı Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
ANKARA TCDD ÇALIŞANLARI ve EMEKLİLERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLDİ
Ankara TCDD çalışanları ve emeklileri bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
SİVAS KANGAL BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR
Sivas Kangal Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...
MALATYA ŞAHNAHAN BELEDİYESİNE PANELVAN CENAZE NAKİL ARACI TESLİM EDİLMİŞTİR

Malatya Şahnahan Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın...

KAYSERİ DEVELİ BELEDİYESİNE MERASİM TİP CENAZE NAKİL TESLİM EDİLMİŞTİR
Kayseri Develi Belediyesi bizi tercih etti.Detaylar için tıklayın.
KLİMALI VE HAFİF TABUTLAR

KAYSERİLİ Ahmet Akdağ , ürettikleri, yurt içi ve dışına sattıkları cenaze hizmet ürünlerini ve araçlarını Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda tanıttı.

SİVAS GEMEREK BELEDİYESİ MORGLU CENAZE YIKAMA ARACI SATIN ALDI
Sivas Gemerek Belediyesi bizi tercih etti. Detaylar için tıklayın.
NEVŞEHİR DERİNKUYU BELEDİYESİ BİZİ TERCİH ETTİ...
Nevşehir Derinkuyu Belediyesi cenaze canlanma belirti sensörlü, soğutuculu , 4 cenaze taşıma kapasiteli cenaze nakil aracı...
Sayfa No Göster

anasayfa    l  kurumsal  l   ürünlerimiz   l   belgelerimiz   l   bizden haberler  l   referanslarimiz   l   insan kaynaklari  l   iletisim


Telefon: 0 532 762 05 61   E- Mail: info@kaysericenazearaclari.com  

Copyright © 2018 kaysericenazearaclari.com Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir. 

Powered By Kent Media 

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.