ÇANAKKALEHABER.COM
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Belgelerimiz Referanslarimiz insan Kaynaklari iletisim
 
ÇANAKKALEHABER.COM
DİYARBAKIR TİGRİS GAZETESİ
DÜNYA GAZETESİ
EGE TV
GAZETEHABERVAKTIM.COM
HABER TÜRK
HABER7.COM
HABERLER.COM
Kanal 7 Haberler - Tabutta 'no frost' devrimi
KANAL07.COM
KAYSERİKENT.COM
TGRT
TRT HABER
TVHABER.COM
Ülke Tv Haberler - Klimalı ve sensörlü tabutlar
YENİASIR TV
CENAZE YIKAMA ARAÇLARI
CENAZE NAKiL ARAÇLARI
MORG
TABUT
TAZiYE KARAVANI - ÇADIRI
TENESiR
DiGER ÜRÜNLERiMiZ
Cenaze Araci Üstyapisi Yapmis Oldugumuz Markalar
KAYSERİ CENAZE ARAÇLARI > Basında Biz Kayan Liste / ÇANAKKALEHABER.COM
ÇANAKKALEHABER.COM

     Aydın’da çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen Tarım ve Hayvancılık fuarında ürün ve hizmetlerini tanıtan 156 firma ve kuruluş arasında en ilgi çeken stantlardan biri Kayserili Akdağ Kardeşlerin cenaze hizmetleri standı oldu. Ticarette kıvrak zekaları ile tanınan Kayserililer Aydın’daki Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda klimalı ve alarmlı tabutlarını tanıttılar. Fuarda klimalı ve alarmlı tabutlar vatandaşların yanı sıra verel yönetimlerden de yoğun ilgi gördü.

     Kayseri 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde geçtiğimiz yıllarda bir ihtiyacı karşılamak için tabut üretimine başlayan Yahya-Ahmet Akdağ Kardeşler, üretimini yaptıkları tabutları geliştirerek klimalı ve alarmlı tabut ile morglu cenaze yıkama ve taşıma aracı üretmeye başladı. Kısa sürede yaptıkları işi geliştirip seri üretime başlayan Akdağ Kardeşler, ülke genelindeki çeşitli fuarlarda stant açarak tabut tanıtımına başladılar. Aydın’daki Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda da stant açan Akdağ Kardeşlerin tanıttığı klimalı ve alarmlı tabut oldukça ilgi gördü. Taşıma kolaylığı ve zaman zaman bekletilmesi gereken cenazelerin konforunun da düşünüldüğü yeni tabutların daha çok yerel yönetimlerce satın alındığı belirtildi.

     Özellikle gurbetçi ailelerin yoğunlukta olduğu belde ve köylerde klimalı tabutların daha çok ilgi gördüğünü belirten tabut üretimi yapan firmanın ortaklarından Yahya Akdağ,”Yakınları yurt dışında olan veya çeşitli nedenlerle beklemesi gereken cenazeler için 220 volt elektrikle çalışan klimalı tabutlar ürettik. Bu tabutlar aynı zamanda içeride bir hareket olduğunda ya da kapağı açıldığında alarm çalışıyor. Bunun yanında bir çok yerleşim yerinde morg bulunmadığı için firma olarak ürettiğimiz morglu cenaze araçlarının da tanıtımını yapıyoruz. Oldukça hesaplı olan ve kişi sayısı az olan yerleşim yerlerinde cenazeyi taşıma kolaylığı da sağlayan ürünlerimiz yoğun ilgi gördü. İlk bakışta yaptığımız tanıtım insanları ürkütse de yaşam kadar ölüm de hayatın bir gerçeği. Bu nedenle biz de fuarda cenaze hizmetlerini tanıttık” dedi.Fuardaki tabut ve cenaze yıkama standı ilk bakışta görenleri ürpertse de klimalı ve öldü zannedilerek tabuta konan kişinin nabzının atması veya kapağın açılması ile öten alarmlı tabutlar herkesin ilgi odağı oldu.

Siteye Git

 

Kaynak
Oluşturma 28.11.2012 17:03:18
Hit4030

anasayfa    l  kurumsal  l   ürünlerimiz   l   belgelerimiz   l   bizden haberler  l   referanslarimiz   l   insan kaynaklari  l   iletisim


Telefon: 0 532 762 05 61   E- Mail: info@kaysericenazearaclari.com  

Copyright © 2018 kaysericenazearaclari.com Tüm hakları saklıdır.

Bu site en iyi IE 5.0 üstü tarayıcılar ve 1024x768 ekran çözünürlüğü ile görüntülenir. 

Powered By Kent Media 

 

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.